خرید مبل ارزان

خرید مبل ارزان

نکات خرید و انتخاب مبلمان راحتی

مبلمان جزو ماندنی ترین اثاث منزل است که نمیتوان هر سال آن را عوض کرد و جزو وسایلی است که در منزل زیاد مورد استفاده قرار میگیرد پس باید در انتخاب و خرید آن حسابی دقت کنید.

 

خرید مبل ارزان

نکات خرید مبلمان راحتی

– مبلمان استاندارد به مبلمانی گفته میشود که وقتی روی آن مینشینید کف پاهایتان دقیقا روی زمین قرار بگیرند، وقتی روی مبل مینشینید نباید خیلی داخل مبل فرو بروید، تکیه گاه مبل باید برآمدگی داشته باشد.

– انتخاب رنگ پارچه مبل بستگی به سلیقه و تم خرید مبل ارزان تان دارد اما اگر خانه تان پر رفت و آمد است و یا بچه کوچک دارید بهتر است رنگ های تیره انتخاب کنید، برای اینکه در مدت های طولانی مبل برایتان تکراری و خسته کننده نشود رنگ های خنثی انتخاب کنید.

خرید مبل ارزان

راهنمای خرید بهترین مبل راحتی

– استحکام مبل نیز موضوع مهمی است که باید حواس تان به آن باشد، مبلمان بسیار سبک به درد نمیخورد زیرا نشان دهنده این است که مواد بی کیفیت در آن به کار رفته است بهتر است قبل از خرید یکی از مبل ها را بلند کنید و اگر خیلی سبک بود از خریدن آن اجتناب کنید.

-جنس پارچه رومبلی باید بسیار مقاوم باشد زیرا قرار نیست مبلمان تان را به این زودی ها عوض کنید پس باید پارچه رو مبلی بافتی سخت داشته باشد تا طی چند سال پوسیده و پاره نشود.

خرید مبل ارزان

مبلمان راحتی شیک و خوش رنگ

– هنگام خرید مبل حواس تان به فضای منزل تان نیز باشد اگر خانه تان کوچک است باید از مبلمان ال و یا مبل های جمع و جور استفاده کنید تا منزل تان جایی برای رفت و آمد هم داشته باشد.

نکات مهم دیگری برای خرید مبل راحتی

  • بهترین چوب ها برای مبل راش، توسکا و افرا هستند
  • مبلمان باید با سبک دکوراسیون منزل هماهنگ باشد
  • زاویه صندلی با قسمت پشتی ۱۰۰ درجه باشد
  • ارتفاع پشت صندلی ۶۴ سانتی متر باشد

خرید مبل ارزان

ترفندهای خرید مبلمان راحتی استاندارد

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *